STOMATOLODZY

Stomatolodzy i dentyści w Rzeszowie

lek. dent. Kamila Różańska

Implantoprotetyka, protetyka, Stomatologia estetyczna

Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie, następnie po rocznej pracy w Warszawie, przyjechała do Rzeszowa, by zająć się tym, w czym czuje się najlepiej, czyli protetyką, licówkami, bondingiem, wybielaniem zębów i stomatologią zachowawczą. Stale poszerza swoje kwalifikacje biorąc udział w krajowych i zagranicznych kursach i szkoleniach.

lek. paweł strzępek

lek. dent. paweł strzępek

Implantologia

W 1990 roku ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Niedługo po studiach otworzył prywatną praktykę stomatologiczną. Od samego początku fascynował się implantologią i chirurgią stomatologiczną zdobywając wiedzę u światowej klasy specjalistów. Jego już 20-letnie doświadczenie w implantologii pozwala na kompetentne, indywidualne i pełne profesjonalizmu podejście do każdego pacjenta. 

lek. dent. Monika Maziarz

Endodoncja

Monika Maziarz w 2009 roku ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Już na studiach zafascynowała się endodoncją i temu kierunkowi pozostała wierna do dnia dzisiejszego. Dzięki jej pasji do zawodu stomatologa, Monika stała się lekarzem specjalizującym się w trudnych przypadkach leczenia kanałowego. W codziennej praktyce lekarskiej zajmuje się również mikrochirurgią okołowierzchołkową i medycyną estetyczną.

lek. dent. Sylwia Komorowska-Płonka

Chirurgia stomatologiczna

Kończąc w 2009 roku Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, zafascynowała się chirurgią stomatologiczną i stomatologią zachowawczą. Dzięki jej niesamowitemu usposobieniu a także wyczuciu i podejściu do pacjenta oraz niezwykłej precyzji w pracy lekarza dentysty, jej podopieczni przychodzą do gabinetu z wielką radością, wychodząc z równie dużym uśmiechem.

lek. dent. Jagoda Strzępek

Ortodoncja

Swoją przygodę z ortodoncją zaczęła na studiach w Narodowym Uniwersytecie Medycznym w Iwano-Frankiwsku na Wydziale Stomatologicznym. Po uzyskaniu dyplomu wróciła do swojego rodzinnego miasta Rzeszowa i rozpoczęła praktykę ortodontyczną dorosłych i dzieci, stosując aparaty ortodontyczne stałe, ruchome oraz prostujące niewidoczne nakładki Invisalign.

lek. dent. aleksandra Dąbrowska

Stomatologia dziecięca

Jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Dzięki dużej delikatności i cierpliwości bardzo dobrze radzi sobie w stomatologii dziecięcej, zwłaszcza z niewspółpracującymi małymi pacjentami. Bardzo dobrze odnajduje się również w endodoncji oraz protetyce. Chcąc rozwijać swoje umiejętności i podążać za najnowszymi rozwiązaniami w stomatologii, stale uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach.

lek. dent. Halina Barna

Stomatologia dziecięca

Ukończyła Narodowy Uniwersytet Medyczny w Iwano-Frankiwsku na Wydziale Stomatologicznym, następnie po uzyskaniu nostryfikacji Ministerstwa Zdrowia RP, zaczęła praktykę stomatologiczną w Rzeszowie. Dzięki jej łągodnemu usposobieniu, stomatologia dziecięca idealnie wpasowuje się w jej predyspozycje. W swojej codziennej praktyce dentystycznej zajmuje się również stomatologią zachowawczą dorosłych oraz endodoncją.