PAWEŁ STRZĘPEK

Gabinet Albadent

Paweł Strzępek ukończył w 1990 roku Akademię Medyczną w Warszawie. Od urodzenia jest mieszkańcem Rzeszowa. Po skończonych studiach podjął pracę w Instytucie Stomatologii CSK WAM w Warszawie pod  kierownictwem prof. Trykowskiego. Tam też zdobywał pierwsze doświadczenie w stomatologii ogólnej i chirurgii stomatologicznej pod okiem wybitnego chirurga stom. dr Stanisława Żmudy. W 1994 roku uzyskał specjalizację pierwszego stopnia ze stomatologii ogólnej. Od listopada 1990 roku prowadzi prywatną praktykę. Swoją wiedzę poszerzał na licznych kursach krajowych i zagranicznych, szczególnie poświęconych implantologii. Specjalizuje się w zakresie: protetyki stomatologicznej, implantologii stomatologicznej oraz chirurgii stomatologicznej. Jego wiedza, wieloletnie doświadczenie i praktyka gwarantują pacjentom  poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Jest członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, a także European Endodontic Society, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz organizacji międzynarodowej International Congress of Oral Implantologists. Od 2005  roku jest implantologiem. Oddany tata dwóch córek, Kamili i młodszej Jagody. Czas wolny, choć go mało, spędza aktywnie jeżdżąc na nartach,  pływając, czy też biegając w terenie. Podróżnik – zwiedza, odkrywa i zdobywa. Chętnie w świat zabiera żonę i dzieci.

lek. paweł strzępek

Zainteresowania:

– rekonstrukcje uzębienia z użyciem implantów. Od lat stosuje planowanie implantów z użyciem trójwymiarowych obiektów w programie Simplant.

– endodoncja oraz endochirurgia.  Od 2001 roku zaczął stosować mikroskop zabiegowy. Ukończył cykl kursów z periodontologii i periochirurgii.


Hobby:

– wedkarstwo muchowe

– podróże

– narciarstwo


PROWADZONY GABINET

ALBADENT Gabinet Dentystyczny działa na rzeszowskim rynku stomatologicznym już od ponad 30 lat. Jest to wyspecjalizowany zespół lekarzy, łączący w sobie wieloletnie doświadczenie, postęp i nowoczesność. Obecnie do dyspozycji pacjentów oferujemy nowocześnie wyposażone gabinety chirurgiczno-implantologiczny, endodontyczny – pozwalający przeprowadzać zabiegi mikrochirurgiczne przy pomocy mikroskopu, jak i specjalistyczne leczenie kanałowe, ogólnostomatologiczny i gabinet przeznaczony dla najmłodszych pacjentów. Uczestniczymy w wielu krajowych i zagranicznych konferencjach i sympozjach by podnosić własne kwalifikacje dla jeszcze lepszego, rzetelniejszego i szybszego rozwiązywania problemów naszych Pacjentów, którzy cenią sobie nowoczesność , komfort i bezbolesne leczenie. Jest to gabinet dla tych, którzy szukają i znajdują to co najlepsze.

W 2011 roku planując rozbudowę dotychczasowej praktyki, otworzył w Rzeszowie nowy, wielostanowiskowy gabinet dentystyczny, a następnie końcem 2021 roku, wychodząc na przeciw potrzebom pacjentów i chcąc rozwijać swój gabinet, przeniósł się do nowego miejsca z jeszcze większą ilością stanowisk gabinetowych dentystycznych na ul. Dąbrowskiego 20B w Rzeszowie.