REKLAMA

REKLAMUJ SWOJE USŁUGI NA DOBRYDENTYSTA.RZESZOW.PL!

reklama stomatologia rzeszów

Prowadzisz gabinet stomatologiczny? Jesteś stomatologiem i prowadzisz prywatną praktykę? Szukasz możliwości pozyskania nowych klientów? DOBRZE TRAFIŁEŚ!

Na naszej stronie możesz zaprezentować siebie oraz swój gabinet dentystyczmy na wiele sposobów. Każdy znich umożliwia dotarcie do większej grupy odbiorców.

Nasz serwis kierowany jest głównie na Rzeszów i najbliższe okolice. Ale co raz więcej osób wyszukuje informacji o naszych, lokalnych gabinetach, stomatologach i przyjeżdża bądź przylatuje do Rzeszowa w ramach turystyki stomatologicznej.

Dzięki temu mogą Państwo pozyskać zupełnie nowych klientów dla których przygotuwujemy ofertę i informację o naszym lokalnym rynku stomatologicznym w języku angielskim i niemieckim.

DOŁĄCZ DO GRONA DOBRYCH DENTYSTÓW W RZESZOWIE!

Napisz do nasz w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Poniżej przestawiamy możliwości reklamy oraz skrócony cennik.

 

BĄDŹ Z NAMI NA:

1A. Zamieszczenie wpisu w dziale GABINETY 

Przygotowanie prezentacji * – 100 zł netto

Pakiet 180 – cena za 1 dzień publikacji: 3,80 zł netto

6 miesięczna prezentacja oferty – 684 zł netto

Pakiet 360 – cena za 1 dzień publikacji: 3,55 zł netto

12 miesięczna prezentacja oferty – 1295 zł netto

 

* Wpisy przygotowywane są wg ustalonego wzoru

1B. Zamieszczenie wpisu w dziale STOMATOLODZY 

Przygotowanie prezentacji * – 100 zł netto

Pakiet 180 – cena za 1 dzień publikacji: 3,40 zł netto

6 miesięczna prezentacja oferty – 612 zł netto

Pakiet 360 – cena za 1 dzień publikacji: 3,10 zł netto

12 miesięczna prezentacja oferty – 1131 zł netto

* Wpisy przygotowywane są wg ustalonego wzoru

TYLKO DLA NOWYCH KLIENTÓW!  BONUS DLA REKLAMODAWCÓW! 

Przy zakupie reklamy na 12 miesięcy do każdego z powyższych wpisów otrzymują Państwo możliwość publikacji 4 materiałów sponsorowanych (1 na kwartał). Standardowa cena publikacji 1 artykułu to 250 zł netto. Dzięki publikacji własnych materiałów mogą Państwo pozyskać dodatkowych odwiedzających prezentację gabinetu lub lekarza przyciągając ich tematyką, na której promocji najbardziej Wam zależy.

DLACZEGO WARTO?

 

Jeżeli korzystacie Państwo z płatnej reklamy, to wiecie, że za pojedyncze kliknięcie zapłącimy od 1-3 zł. Niestety kliki te nie zawsze są z miejsc, gdzie użytkownicy są zainteresowani naszą ofertą. Nie zawsze są to też potencjalni pacjenci – czasami nasze reklamy wyklikiwane są przez konkurencję. Źle ustawiona kampania generuje ruch z dużym współczynnikiem odrzuceń z czego nie każdy z Pańśtwa zdaje sobie sprawę lub po prostu nie wie jak dotrzeć do zaawansowanych raportów. Dlatego przygotowaliśmy naszą ofertę gdzie za reklamę płacicie Państwo tyle ile mniej więcej wydajecie na reklamy płatne w boksach sponsorowanych.

Dlatego jesteśmy pewni, że proponowana przez nas dzienna stawka reklamowa (to tylko wartość 2-3 klików z boksów sponsorowanych), gwarantuje Panstwu optymalne wykorzystanie funduszy na reklamę. Wasza reklama wyświetli się tam gdzie sobie życzycie dla internauty który jest zainteresowany stomatologią w Rzeszowie.

NIE ZAPOMINAJCIE O PORMOCJI! Tylko u Nas otrzymujecie PAKIET KORZYSCI! Dzięki bezpłątnym artykułom sponsorowanym Wasza oferta trafi do dodatkowego grona odbiorców.

Naszym atutem jest stale rosnąca OGLĄDALNOŚĆ naszej strony internetowej!

Pomimo iż nasz serwis ma dopiero kilka miesięcy, każdego dnia gromadzi około 120-150 osób wyszukująch informacji branżowych. 60% z nich to internauci pozyskani z naturalnych wyników wyszukiwania Google, 15% z reklam na innych stronach, 15% z płatnej reklamy w Google a pozostałe z wejść bezpośrednich.

Prezentowane dane powyżej obrazy określają w jaki sposób pozyskujemy internautę i z jakiego regionu. Natomiast poniższy raport pokazuje stały wzrost częstotliwości wyświetleń naszej domeny w wynikach wyszukiwania.