facebook | twitter | google+ 

 
 
 

HAPPYDENT       © 2014  Dobry Dentysta Stomatolog w Rzeszowie - Opinie   POLITYKA PRYWATNOŚCI 

facebook | twitter | google+

LEKARZE DENTYŚCI Z RZESZOWA RADZĄ

Jest to jeden z najważniejszych sposobów troszczenia  się o swoje uzębienie i dziąsła. Wizyta u dentysty w celu oceny stanu zębów powinna stać się naszym copółrocznym rytuałem. Jest to konieczne minimum. Przy okazji dobry stomatolog oczyści nasze zęby.

ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Używaj nici dentystycznych! Wiele osób zapomina o tej czynności czyszczącej przestrzenie międzyzębowe, co w konsekwencji może prowadzić do niechcianych ubytków. Poza szczotkowaniem, również nici dentystyczne pomagają usuwać narastająca płytkę nazębną.

Implanty służą do odbudowania uzębienia w taki sposób, by efekt końcowy był jak najbardziej estetyczny i podobny do naturalnego. Tytanowe śruby pomogą w ubytku jednego miejsca w jamie ustnej bądź też jej całości, są też biokompatybilne

AKTUALNOŚCI

Jest to święto przypadające na 12 września, które powinno przypominać każdemu Polakowi o dbaniu o uzębienie swoje i rodziny. Warto przypominać o tych aktywnościach, by zwielokrotnić wizyty u dentystów.

10.10.2014 -

Około 50% mieszkańców większych miast wybiera właśnie taką formę leczenia swojego uzębienia. Jest ona wygodniejsza, szybsza i pewniejsza niż korzystanie z usług  refundowanych.

30.09.2014 -

Te cienkie płatki, nakładki stosuje się na przednią część zęba w celu jego upiększenie – gdy Twój naturalny kolor jest przebarwiony, kształt zębów jest odstępujący od normy czy też masz diastemę.

15.09.2014 -